Користувачів: 0
Наша кнопка

Пошук по сайту
Головна » 2011 » Серпень » 25
У суботу 20 серпня стартувало друге коло регулярної першості  Хмельницької області з футболу!  Зустрічалась наша команда з представником Шепетівки – командою «Темп».

Розпочавсь перший тайм з атак господарів і дуже швидко це дало результат – до 10-ї хвилини матчу ми уже вели в рахунку! Далі, не зрозуміло чому, полончани віддали ініціативу супернику і зосередились на захисті власних воріт, лиш інколи проводячи не дуже небезпечні випади на ворота гостей! А от гравці Шепетівки все частіше намагались пробивати по воротам: один раз виручив голкіпер, наступного – був офсайд, ну а втретє – гол!!! Завдавав цього удару шепетівчанин з лінії штрафної у правий нижній кут від воротаря – той зреагував але врятувати команду не зміг! Рахунок став 1:1 і через 5 хвилин команди пішли у роздягальню!

На другий тайм ФК «Полонне» вийшло з бойовим настроєм, налаштоване на ворота суперника! І ось тільки арбітр дав свисток – наші побігли на штурм! Атакувати стали краще, з’явились небезпе ... Читати далі »
Переглядів: 622 | Додав: tolik | Дата: 25.08.2011 | Коментарі (0)