Понеділок, 23.10.2017, 10:56
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Корисні посилання

Емблема команди

FC Polonne

Опитування
Чи слідкуєте Ви за результатами нашої команди?
Всього відповідей: 95
Форма входу
Друзі

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наша кнопка


Пошук по сайту
Чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ "Колос" з футболу серед команд КФК, АПК та СФСК-2015
 
Груповий етап

Група - "Південь"

М Команда 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П Р-М О
1  Оболонь (Чемерівці) Х 0-2 1-2 2-0 2-1 6-0 2-0 12 8 1 3 24-11 25
2  Епіцентр-Вікторія (Городок) 1-3 Х 1-3 5-2 2-2 3-1 2-1 12 7 2 3 30-22 23
3  Агробізнес (Нова Ушиця) 0-1 1-2 Х 1-1 2-3 3-0 1-0 12 6 1 5 19-17 19
4  Крила Рад (Дунаївці)  2-0 1-2 4-1 Х 0-1 2-1 3-0 12 4 4 4 19-17 16
5  Евеліна (Ярмолинці)  2-3 3-3 0-2 1-1 Х 1-1 2-0 12 3 4 5 15-18 13
6  Товтри-Колос (Нігин) 1-4 3-2 1-3 1-1 3-1 Х 5-2 12 3 2 7 18-30 11
7  Кіровець (Жищинці) 2-2 2-5 3-0 2-2 1-0 2-1 Х 12 3 2 7 15-25 11


Група - "Центр"

М Команда 1 2 3 4 5 6 7 І В Н П Р-М О
1  Астра (Масівці) Х 1-3 1-0 2-1 4-1 3-0 2-0 12 8 1 3 22-14 25
2  Нива (Летичів) 3-2 Х 1-0 2-2 1-1 0-0 5-1 12 6 5 1 28-14 23
3  Сокіл (Соколівка) 3-0 2-1 Х 3-1 5-1 4-0 2-1 12 7 1 4 24-11 22
4  ФК Ружична 1-2 1-4 1-1 Х 1-2 5-0 3-0 12 4 3 5 27-19 15
5  Олімп (Деражня) 0-1 2-2 2-1 1-4 Х 3-0 5-2 12 4 3 5 19-23 15
6  ФК Загінці 1-1 0-4 2-0 2-2 1-0 Х 4-3 12 4 3 5 12-26 15
7  Заслав'я (Віньківці) 1-3 2-2 0-3 0-5 1-1 1-2 Х 12 0 2 10 12-37 2


Група - "Північ"

М Команда 1 2 3 4 5 6 І В Н П Р-М О
1  Горинь (Ізяслав) Х 1-0 4-0 4-0 4-0 3-1 10 8 1 1 27-9 25
2  ФК Полонне 1-2 Х 0-0 1-1 3-1 4-1 10 5 3 2 19-9 18
3  Цукровик-Колос (Старокостянтинів) 5-1 1-1 Х 1-1 1-2 3-3 10 4 4 2 20-11 16
4  ДЮСШ (Старокостянтинів)  2-2 0-5 0-2 Х 3-0 2-1 10 3 4 3 12-18 13
5  Рятувальник (Хмельницький)  0-3 1-2 0-3 1-1 Х 1-0 10 2 1 7 6-23 7
6  Перлина-Поділля 2 (Білогір'я) 0-2 0-2 0-4 1-2 3-0 Х 10 1 1 8 11-25 4

Після 7 туру команда «Рятувальник» (м. Хмельницький) знялась зі змагань, всі наступні ігри буде зараховано, технічну поразку.

 

Фінальний етап

Група - "А"

М Команда 1 2 3 І В Н П Р-М О
1  Астра (Масівці) Х 1-1 6-0 2 1 1 0 7-1 4
2  Епіцентр-Вікторія (Городок) 1-1 Х 0-0 2 0 2 0 1-1 2
3  Горинь (Ізяслав) 0-6 0-0 Х 2 0 1 1 0-6 1
Група - "В"
М Команда 1 2 3 І В Н П Р-М О
1  ФК Полонне Х 1-1 3-0 2 1 1 0 3-1 4
2  Нива (Летичів) 1-1 Х 0-0 2 0 2 0 1-1 2
3  Оболонь (Чемерівці) 0-3 0-0 Х 2 0 1 1 2-3 1
 
1/2 фіналу:
ФК Полонне - Епіцентр-Вікторія (Городок) 1-2
Астра (Масівці) - Нива (Летичів) 3-1
 
Матч за 3 місце:
ФК Полонне - Нива (Летичів) 0-0 (4-5 пенальті)
 
Фінал:
Епіцентр-Вікторія (Городок) - Астра (Масівці) 3-2
FC Polonne © 2017Конструктор сайтів - uCoz