| Чемпіонат Хмельницької Області 2011 Дорослі склади: М | Команда | І | В | Н | П | Р-М | О | 1 | Збруч (Волочиськ) | 14 | 10 | 2 | 2 | 28-9 | 32 | 2 | ФК «Полонне» (Полонне) | 14 | 9 | 1 | 4 | 22-16 | 28 | 3 | ФК «Славута» (Славута)
| 14 | 7 | 3 | 4 | 32-15 | 24 | 4 | Поділля (Хмельницький)
| 14 | 7 | 2 | 5 | 26-27 | 23 | 5 | «Горинь-Бартнік» (Ізяслав)
| 14 | 4 | 5 | 5 | 11-14 | 17 | 6 | ФК «Красилів» (Красилів)
| 14 | 4 | 1 | 9 | 19-32 | 13 | 7 | Темп (Шепетівка)
| 14 | 3 | 4 | 7 | 19-24 | 13 | 8 | «Енергетик-ІКВА» (Ст. Синява)
| 14 | 2 | 3 | 9 | 12-29 | 9 | 9 | Астарта (Волочиськ) | знята зі змагань |
Юнацькі склади: М | Команда | І | В | Н | П | Р-М | О | 1 | ФК «Славута» (Славута) | 14 | 10 | 1 | 3 | 27-9 | 31 | 2 | Поділля (Хмельницький)
| 14 | 8 | 3 | 3 | 35-17 | 27 | 3 | «Енергетик-ІКВА» (Ст. Синява)
| 14 | 7 | 3 | 4 | 13-9 | 24 | 4 | Темп (Шепетівка)
| 14 | 6 | 2 | 6 | 21-13 | 20 | 5 | «Горинь-Бартнік» (Ізяслав)
| 14 | 5 | 3 | 6 | 10-22 | 18 | 6 | Збруч (Волочиськ) | 14 | 3 | 8 | 3 | 13-17 | 17 | 7 | ФК «Полонне» (Полонне)
| 14 | 3 | 4 | 7 | 12-19 | 13 | 8 | ФК «Красилів» (Красилів) | 14 | 1 | 2 | 11 | 7-34 | 5 | 9 | Астарта (Волочиськ) | знята зі змагань |
| 1 тур (субота) | 07.05.2011 | Юн., Д. | 1 | «Астарта» | «Горинь-Бартнік» | анул.
| 2 | «Полонне» | «Енергетик-ІКВА» | 0:1,3:2 | 3 | «Поділля» | «Славута» | 1:2,2:1 | 4 | «Темп» | «Збруч» | 3:3,0:3 | 5 | «Красилів» | відпочиває | |
| 2 тур (субота) | 14.05.2011 | Юн., Д. | 1 | «Збруч» | «Полонне» | 1:1,3:1 | 2 | «Горинь-Бартнік» | «Темп» | 1:0,0:0 | 3 | «Астарта» | «Славута» | анул. | 4 | «Красилів» | «Енергетик-ІКВА» | 0:2,4:2 | 5 | «Поділля» | відпочиває | |
| 3 тур (субота) | 21.05.2011 | Юн., Д. | 1 | «Збруч»
| «Горинь-Бартнік»
| 1:1,+:- | 2 | «Поділля» | «Енергетик-ІКВА» | 3:0,4:2 | 3 | «Темп» | «Славута» | 3:2,0:2 | 4 | «Полонне» | «Красилів» | 0:0,2:0 | 5 | «Астарта» | відпочиває | |
| 4 тур (субота) | 28.05.2011 | Юн., Д. | 1 | «Славута» | «Збруч» | 5:1,1:2 | 2 | «Красилів» | «Поділля» | 1:4,1:3 | 3 | «Астарта» | «Енергетик-ІКВА» | анул. | 4 | «Полонне» | «Горинь-Бартнік» | 0:1,2:0 | 5 | «Темп» | відпочиває | |
| 5 тур
| 04.06.2011 | Юн., Д.
| 1 | «Поділля» | «Полонне» | 6:5,2:3 | 2 | «Астарта» | «Красилів» | анул. | 3 | «Темп» | «Енергетик-ІКВА» | -:+;-:+ | 4 | «Горинь-Бартнік» | «Славута» | 0:1,0:0 | 5 | «Збруч» | відпочиває | |
| 6 тур
| 11.06.2011 | Юн., Д.
| 1 | «Славута» | «Полонне» | 0:1,3:0 | 2 | «Красилів» | «Темп» | 0:4,0:0 | 3 | «Збруч» | «Енергетик-ІКВА» | 0:0,4:1 | 4 | «Поділля» | «Астарта» | анул. | 5 | «Горинь-Бартнік» | відпочиває | |
| 7 тур
| 18.06.2011 | Юн., Д.
| 1 | «Збруч» | «Красилів» | 2:1,4:2 | 2 | «Полонне» | «Астарта» | анул. | 3 | «Горинь-Бартнік» | «Енергетик-ІКВА» | 1:0,0:1 | 4 | «Темп» | «Поділля» | 2:0,6:0 | 5 | «Славута» | відпочиває | |
| 8 тур
| 25.06.2011 | Юн., Д.
| 1 | «Красилів» | «Горинь-Бартнік» | 2:0,1:2 | 2 | «Поділля» | «Збруч» | 3:0,0:3 | 3 | «Астарта» | «Темп» | анул.
| 4 | «Славута» | «Енергетик-ІКВА» | 1:0,6:1 | 5 | «Полонне» | відпочиває | |
| 9 тур | 02.07.2010 | Юн., Д.
| 1 | «Темп» | «Полонне» | 2:0,1:1 | 2 | «Збруч» | «Астарта» | анул. | 3 | «Горинь-Бартнік» | «Поділля» | 2:2,2:2 | 4 | «Славута» | «Красилів» | 5:0,5:0 | 5 | «Енергетик-ІКВА» | відпочиває | |
| 10 тур | 20.08.2011 | Юн., Д.
| 1 |
«Красилів»
| «Збруч» | 0:2,1:2
| 2 | «Полонне» | «Темп» | 2:2,3:2 | 3 | «Енергетик-ІКВА»
| «Горинь-Бартнік» | 2:0,0:0 | 4 |
«Славута»
| «Поділля»
| +:-,1:2 |
|
«Астарта»
| знято зі змагань | |
| 11 тур | 27.08.2011 | Юн., Д.
| 1 | «Славута»
| «Горинь-Бартнік»
| 8:0,3:1 | 2 | «Збруч» | «Темп»
| +:-,5:1 | 3 | «Енергетик-ІКВА»
| «Красилів»
| 3:1,1:2
| 4 | «Полонне»
| «Поділля»
| 0:2,4:0
| 5 | «Астарта»
| знято зі змагань
| |
| 12 тур | 03.09.2011 | Юн., Д.
| 1 | «Полонне»
| «Збруч» | +:-,+:-
| 2 | «Красилів»
| «Славута»
| 1:0,3:2 | 3 | «Енергетик-ІКВА» | «Темп»
| 1:0,2:2 | 4 | «Поділля» | «Горинь-Бартнік»
| 6:1,2:2 | 5 | «Астарта»
| знято зі змагань
| |
| 13 тур | 01.10.2010 | Юн., Д.
| 1 | «Горинь-Бартнік»
| «Красилів» | | 2 | «Славута»
| «Темп»
| | 3 | «Енергетик-ІКВА» | «Полонне»
| 2:1,0:2 | 4 | «Збруч»
| «Поділля» | 1:1,+:- | 5 | «Астарта»
| знято зі змагань
| |
|
Пропущені матчі
| | Юн., Д.
| 1 | «Горинь-Бартнік»
| «Збруч»
| 0:0,1:0
| 2 | «Енергетик-ІКВА»
| «Славута»
| -:+, -:+
| 3 | «Полонне»
| «Збруч»
| +:-, +:-
| 4 | | | | 5 | | | |
Початок матчів: юнаки 15.00, дорослі 17.00
Відповідно до пункту 3.29 регламенту Чемпіонату Хмельницької області з футболу у вищій групі команда «Астарта» (Волочиськ) за три неявки на матчі юнацьких та дорослих складів («Поділля» – «Астарта» 6 тур, «Полонне» – «Астарта» 7 тур, «Астарта» – «Темп» 8 тур) засіданням КДК Хмельницької області (протокол №2) вирішено зняти команду «Астарту» (Волочиськ) зі змагань і анулювати усі результати матчів команди.
| |