П`ятниця, 03.05.2024, 13:21

Головна » 2013 » Березень » 25
24 березня 2013 року в спорткомплексі "Керамік" відбувся турнір з міні-футболу на Кубок мера м.Баранівка. В турнірі приймали участь найсильніші команди поточного Чемпіонату Баранівського району. А саме колективи із Новограда-Волинського, Полонного, Довбиша, Баранівки та Романова.
Команди були поділені на дві групи, по три та два колективи у кожній. Переможці груп зустрічались у фіналі. Команди які посіли другі місця, грали матч за третє місце.
Наша команда потрапила у групу "А". І зустрічалась на цій стадіі із гравцями Романова та Баранівки.

ФК Полонне - Зоря-Енергія (смт.Романів) 2-1
Перша гра далася нелегко. Зоря забила першою. Але гравці з Полонного не тільки відігрались а й вийшли вперед. І впевнено довели гру до пере ... Читати далі »
Переглядів: 598 | Додав: tolik | Дата: 25.03.2013 | Коментарі (0)