Наша команда приймала на своєму Поділля (Хмельницький)

Дорослий склад впевнено переміг, забивши чотири голи і не пропустивши жодного.

А он юнаки вкотре поступились. Цього разу рахунок був 0-2 не на нашу користь.

Переглядів: 688 | Додав: tolik | Дата: 21.09.2011 | Коментарі (0)

У суботу 20 серпня стартувало друге коло регулярної першості  Хмельницької області з футболу!  Зустрічалась наша команда з представником Шепетівки – командою «Темп».

Розпочавсь перший тайм з атак господарів і дуже швидко це дало результат – до 10-ї хвилини матчу ми уже вели в рахунку! Далі, не зрозуміло чому, полончани віддали ініціативу супернику і зосередились на захисті власних воріт, лиш інколи проводячи не дуже небезпечні випади на ворота гостей! А от гравці Шепетівки все частіше намагались пробивати по воротам: один раз виручив голкіпер, наступного – був офсайд, ну а втретє – гол!!! Завдавав цього удару шепетівчанин з лінії штрафної у правий нижній кут від воротаря – той зреагував але врятувати команду не зміг! Рахунок став 1:1 і через 5 хвилин команди пішли у роздягальню!

На другий тайм ФК «Полонне» вийшло з бойовим настроєм, налаштоване на ворота суперника! І ось тільки арбітр дав свисток – наші побігли на штурм! Атакувати стали краще, з’явились небезпе ... Читати далі »
Переглядів: 620 | Додав: tolik | Дата: 25.08.2011 | Коментарі (0)

20 серпня стартуватиме друге коло Чемпіонату Хмельницької області з футболу. ФК Полонне гратиме на своєму стадіоні з командою Темп (Шепетівка)

Підтримайте команду! Не забудьте відвідати ігри. Початок матчу юнацьких складів о 15-00. Дорослі - 17-00

А закінчували першу половину змагань наші хлопці на виїзді, саме проти ФК Темп. Гра відбувалась 2 липня

Результатом матчу стала нічия 1-1. І набравши 13 очок, лорослий склад, займає третю сходинку. Поступаючись ФК Славута по різниці забитих/пропущених голів.

Натомість юнаки поступились ... Читати далі »

Переглядів: 641 | Додав: tolik | Дата: 10.07.2011 | Коментарі (0)

Відповідно до пункту 3.29 регламенту Чемпіонату Хмельницької області з футболу у вищій групі команда «Астарта» (Волочиськ) за три неявки на матчі юнацьких та дорослих складів («Поділля» – «Астарта» 6 тур, «Полонне» – «Астарта» 7 тур, «Астарта» – «Темп» 8 тур) засіданням КДК Хмельницької області (протокол №2) вирішено зняти команду «Астарту» (Волочиськ) зі змагань і анулювати усі результати матчів команди.

Саме в 7-му турі наша команда повинна була зустрічатись з "Астрою". Але суперник не явився на гру.

А у слідуючому, 8-му турі, ФК "Полонне" відпочивав.

Переглядів: 732 | Додав: tolik | Дата: 03.07.2011 | Коментарі (0)

11 червня 2011р.

Наша команда у 6 турі грала на виїзді проти славутчан. Доросла команда зазнала прикрої поразки, пропустивши три "сухі" мячі.

Натомість юнаки змогли мінімально виграти, і здобули потрібні очки.

Станом на 11 червня дорослий склад втратив першу сходинку і опустився на другу, маючи в активі 12 очок.

Юнаки ж покращили своє положення, піднявшись із 8 на 6 сходинку, набравши 5 очок.

Турнірна таблиця

Переглядів: 565 | Додав: tolik | Дата: 16.06.2011 | Коментарі (0)

04 червня 2011р.

У 5-му турі був не простий виїзд до Хмельницького, де хлопці зіграли з "Поділлям".

Дорослий склад зміг здолати суперника, забивши три голи і пропустивши всього двічі.

А от юнаки в напруженій боротьбі програли 5-6.

Після цієї гри дорослий склад піднімається на першу сходинку, і очолює турнірну таблицю, маючи в активі 12 очок. Так тримати!

Юнацький склад посідає передостаннє місце.

Переглядів: 529 | Додав: tolik | Дата: 10.06.2011 | Коментарі (0)

28 травня 2011р.

4-й тур наша команда проводила знову на домашньому стадіоні. Цього разу в гості приїхала команда «Горинь-Бартнік» із Ізяслава.

Дорослий склад святкував впевнену перемогу 2-0.

Юнаки мінімально поступились, не зумівши забити хоча б раз.

Станом на 28 травня дорослий склад покращив своє турнірне положення, піднявшись з 4-го на 3-тє місце, маючи в активі 9 очок.

Юнаки ж залишаються на 7-й сходинці з двома пунктами.

Переглядів: 579 | Додав: tolik | Дата: 30.05.2011 | Коментарі (0)

21 травня 2011р.

У 3 турі ФК "Полонне" приймав ФК "Красилів"

Дорослий склад впевнено розібрався з суперником. Кінцевий результат 2-0.

Юнаки не змогли забити, але й не пропустили, здобувши нічию.

Піся трох турів дорослий склад піднімається з 6-го на 4-те місце, маючи в активі 6 очок.

А от юнацький склад втрачає одну позицію, поступаючись по додатковим параметрам. Команда займає 7-му стрічку з 2 очками.

Переглядів: 538 | Додав: tolik | Дата: 30.05.2011 | Коментарі (0)

14 травня 2011р.

2-й тур, Чемпіонату Хмельницької область з футболу, був невдалий для дорослого складу. Гра відбувалась в Волочиську. Де «Збруч» приймав наших хлопців. Господарі змогли забити три голи, на що полончани змогли відповісти лише раз.

А от юнаки не поступились в майстерносі супернику. Кінцевий рахунок 1-1.

Після двох ігор дорослий склад займає 6 місце з 3 очками. А юнаки, маючи в активі 1 пункт, теж посідають 6 сходинку.

Переглядів: 519 | Додав: tolik | Дата: 30.05.2011 | Коментарі (0)

07 травня 2011р.

У 1 турі Чемпіонату області наша команда приймала «Енергетик-ІКВА» (Ст. Синява).

Дорослий склад у напруженій боротьбі здобув перемогу з рахунком 3-2. А от юнаки поступились пропустивши лише раз. Але відігратись гравці не змогли.

Переглядів: 544 | Додав: tolik | Дата: 30.05.2011 | Коментарі (0)