Четвер, 25.04.2024, 18:33

Головна » 2013 » Березень » 25 » Друге місце на кубку мера Баранівки
Друге місце на кубку мера Баранівки
24 березня 2013 року в спорткомплексі "Керамік" відбувся турнір з міні-футболу на Кубок мера м.Баранівка. В турнірі приймали участь найсильніші команди поточного Чемпіонату Баранівського району. А саме колективи із Новограда-Волинського, Полонного, Довбиша, Баранівки та Романова.
Команди були поділені на дві групи, по три та два колективи у кожній. Переможці груп зустрічались у фіналі. Команди які посіли другі місця, грали матч за третє місце.
Наша команда потрапила у групу "А". І зустрічалась на цій стадіі із гравцями Романова та Баранівки.

ФК Полонне - Зоря-Енергія (смт.Романів) 2-1
Перша гра далася нелегко. Зоря забила першою. Але гравці з Полонного не тільки відігрались а й вийшли вперед. І впевнено довели гру до перемоги, маючи ще декілька дуже хороших шансів для збільшення рахунку.

ФК Полонне - Керамік (м.Баранівка) 5-2
У другому матчі були биті гравці із Марянівки. Впевнена перемога наших хлопців. І це, перше місце в групі і гра у фіналі.

ФК Полонне - Тепловик (Новоград-Волинський) 2-7
Фінал проходив за домінуванням гравців із Новограда-Волинського. Тепловик перед фіналом зіграв лише один матч. А от Полонне грало двічі, причому дуже важкою видалася гра проти Баранівки, де боролися не тільки із футболістами суперника а й із суддями, які явно симпатизували Кераміку. Тому перемога Тепловика виглядає закономірною. А для ФК Полонне друге місце на турнірі це хороший результат.

Футболісти ФК Полонне висловлюють подяку міській раді м.Полонне в організації поїздки на турнір!

Переглядів: 598 | Додав: tolik | Рейтинг: 5.0/1