Головна » 2016 » Вересень » 7 » Чемпіонат хмельницького ФСТ Колос - 2016
10:06
Чемпіонат хмельницького ФСТ Колос - 2016

Домашні стіни допомогли

4 вересня у м. Полонне відбувся футбольний матч чемпіонату області (1 ліга), між командами «Полонь» та «Мотор» м. Волочиськ. Зустрічалися лідери відповідно перше і друге місце у групі А. .Данний матч був вирішальним для обох команд. З однієї сторони «Полонь» за умови виграшу достроково забезпечували собі вихід із першого місця до фінальної частини чемпіонату області, і з другої, Волочиськ приїхав за перемогою, щоб втримати другу сходинку в групі А, яка дає можливість теж потрапити до фіналу.

Отже матч мав бути дуже цікавим, таким він і став. Вже на першій хвилині «Полонь» відкриває рахунок у матчі, забитим голом відзначився найдосвідченіший гравець нашої команди Ксьонзик Андрій. Через декілька хвилин точним ударом рахунок був подвоєний, відзначився Тищенко Петро. Після такого початку гості знаходили моменти біля воріт полонської команди, виконавши кутовий Волочиськ зумів забити, як потім виявилося лише гол престижу. Наші ж спортсмени забили в результаті ще один м’яч у першому таймі, і два у другому, встановивши остаточний рахунок матчу 5:1. Не зважаючи на рахунок, матч виявився складним для нашої команди. Команда відчувала певну відповідальність перед своїми вболівальниками які прийшли на стадіон щоб підтримати свою команду, тому можливо завдяки цьому фактору «Полонь» були сильнішими у психологічному плані, все таки домашні стіни допомогли.

Переглядів: 697 | Додав: tolik | Рейтинг: 0.0/0