Користувачів: 0
Наша кнопка

Пошук по сайту
Головна » 2017 » Березень » 10

Завершився  чемпіонат області з футболу в першій лізі, яку репрезентували колективи фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

Хмельницький став ареною вирішальних поєдинків. Спершу відбувся матч за третє місце між командами «Кам’янець» Нігин і «Квітневе» Білогір’я. Фахівці віддавали перевагу нігинцям, але перемогло «Квітневе» – 2:1, яке й здобуло  бронзові нагороди.
У поєдинку за титул чемпіона зійшлися «Евеліна» Ярмолинці та «Полонь» Полонне. Ярмолинчани кілька років тому вже вигравали цей турнір. Та цього разу їм не вдалося повторити успіх. Перший тайм пройшов під диктовку полончан, які переважно володіли ініціативою й забили три голи. Лише перед самісінькою перервою «Евеліна» скоротила рахунок – 3:1.
Після перепочинку боротьба була рівна, моментами ярмолинчан ... Читати далі »

Переглядів: 1133 | Додав: tolik | Дата: 10.03.2017 | Коментарі (0)