Чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ "Колос" з футболу серед команд КФК, АПК та СФСК-2016
Груповий етап
Група - "A"
М |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
Полонь (Полонне) |
Х |
6-1 |
5-1 |
2-0 |
3-0 |
3-1 |
3-0 |
12 |
10 |
1 |
1 |
34-11 |
31 |
2 |
ФК Квітневе |
1-2 |
Х |
1-2 |
3-0 |
1-0 |
1-3 |
2-1 |
12 |
6 |
3 |
3 |
21-18 |
21 |
3 |
Мотор (Волочиськ) |
2-2 |
1-2 |
Х |
3-1 |
4-0 |
3-2 |
3-0 |
12 |
6 |
2 |
4 |
24-19 |
20 |
4 |
ДЮСШ (Старокостянтинів) |
0-4 |
2-2 |
2-1 |
Х |
0-0 |
5-2 |
5-2 |
12 |
5 |
2 |
5 |
22-23 |
17 |
5 |
Цукровик (Старокостянтинів) |
1-2 |
2-2 |
2-1 |
1-3 |
Х |
0-0 |
0-1 |
12 |
2 |
4 |
6 |
12-18 |
10 |
6 |
Камчатка (Теліжинці) |
0-1 |
0-2 |
1-2 |
2-1 |
1-6 |
Х |
1-1 |
12 |
2 |
3 |
7 |
14-26 |
9 |
7 |
Горинь (Ізяслав) |
2-3 |
1-1 |
1-1 |
1-3 |
0-0 |
1-1 |
Х |
12 |
1 |
5 |
6 |
11-23 |
8 |
- В першому турі грала команда Перлина-Поділля (Білогір'я). Перемогла 2:1 Горинь(Ізяслав). З другого туру грає команда Квітневе, с Білогірського району.
- В матч Квітневе - Полонь закінчився 1:2, але за Полонь грав незаявлений гравець, Полоні зараховано технічну поразку 0:3
Група - "B"
М |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
Олімп (Деражня) |
Х |
4-0 |
1-2 |
3-1 |
3-1 |
3-0 |
5-0 |
12 |
9 |
1 |
2 |
35-10 |
28 |
2 |
Евеліна (Ярмолинці) |
1-5 |
Х |
2-2 |
1-0 |
2-0 |
9-0 |
3-0 |
12 |
8 |
2 |
2 |
36-15 |
26 |
3 |
Промінь (Чорний Острів) |
2-0 |
1-2 |
Х |
4-1 |
1-0 |
9-0 |
3-0 |
12 |
8 |
2 |
2 |
40-10 |
26 |
4 |
ФК Ружична |
0-2 |
1-1 |
2-1 |
Х |
1-6 |
7-0 |
3-0 |
12 |
5 |
2 |
5 |
22-21 |
17 |
5 |
Нива (Летичів) |
2-2 |
0-3 |
0-0 |
0-0 |
Х |
1-0 |
3-0 |
12 |
4 |
3 |
5 |
17-16 |
15 |
6 |
Еліта (Пасічна) |
1-4 |
0-4 |
1-5 |
1-3 |
4-1 |
Х |
2-2 |
12 |
2 |
1 |
9 |
12-46 |
7 |
7 |
Заслав'я (Віньківці) |
0-3 |
2-8 |
1-10 |
2-3 |
0-3 |
0-3 |
Х |
12 |
0 |
1 |
11 |
7-49 |
1 |
Команда «Заслав’я» з Віньковець, завершила перше коли з одним очком в активі. Знялась зі змагань. У подальшому їй будуть автоматично зараховуватися поразки.
Група - "C"
М |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
Кам'янець (Нігин) |
Х |
1-0 |
3-2 |
3-0 |
А |
7-0 |
8 |
6 |
0 |
2 |
21-4 |
18 |
2 |
Оболонь (Чемерівці) |
1-0 |
Х |
0-0 |
2-0 |
А |
3-0 |
8 |
5 |
1 |
2 |
11-2 |
16 |
3 |
Крила Рад (Дунаївці) |
1-0 |
1-0 |
Х |
0-0 |
А |
8-1 |
8 |
4 |
3 |
1 |
15-4 |
15 |
4 |
Агробізнес (Нова Ушиця) |
0-4 |
0-2 |
0-0 |
Х |
2-1 |
3-0 |
8 |
2 |
2 |
4 |
5-12 |
8 |
5 |
ФК Жищинці |
5-1 |
0-2 |
А |
А |
Х |
3-0 |
4 |
2 |
0 |
2 |
9-5 |
6 |
6 |
Сокіл (Соколівка) |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
1-2 |
А |
Х |
8 |
0 |
0 |
8 |
2-32 |
0 |
Після 4 тура. Знялась команда «Жищинці». Всі результати анульовано (А).
Фінальний етап
Група - "А"
М |
Команда |
1 |
2 |
3 |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
Евеліна (Ярмолинці) |
Х |
0-0 |
3-1 |
2 |
1 |
1 |
0 |
3-1 |
4 |
2 |
Полонь (Полонне) |
0-0 |
Х |
2-1 |
2 |
1 |
1 |
0 |
2-1 |
4 |
3 |
Оболонь (Чемерівці) |
1-3 |
1-2 |
Х |
2 |
0 |
0 |
2 |
2-5 |
0 |
Група - "В"
М |
Команда |
1 |
2 |
3 |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
Кам'янець (Нігин) |
Х |
2-0 |
3-3 |
2 |
1 |
1 |
0 |
5-3 |
4 |
2 |
ФК Квітневе |
0-2 |
Х |
4-0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
4-2 |
3 |
3 |
Олімп (Деражня) |
3-3 |
0-4 |
Х |
2 |
0 |
1 |
1 |
3-7 |
1 |
1/2 фіналу:
Евеліна (Ярмолинці) - ФК Квітневе 2-0
Кам'янець (Нігин) - Полонь (Полонне) 1-1 (0-3 пенальті)
Матч за 3 місце:
ФК Квітневе - Кам'янець (Нігин) 2-1
Фінал:
Евеліна (Ярмолинці) - Полонь (Полонне) 1-4
|