Чемпіонат Хмельницької обласної організації ФСТ "Колос" з футболу серед команд КФК, АПК та СФСК-2015
Груповий етап
Група - "Південь"
М |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
Оболонь (Чемерівці) |
Х |
0-2 |
1-2 |
2-0 |
2-1 |
6-0 |
2-0 |
12 |
8 |
1 |
3 |
24-11 |
25 |
2 |
Епіцентр-Вікторія (Городок) |
1-3 |
Х |
1-3 |
5-2 |
2-2 |
3-1 |
2-1 |
12 |
7 |
2 |
3 |
30-22 |
23 |
3 |
Агробізнес (Нова Ушиця) |
0-1 |
1-2 |
Х |
1-1 |
2-3 |
3-0 |
1-0 |
12 |
6 |
1 |
5 |
19-17 |
19 |
4 |
Крила Рад (Дунаївці) |
2-0 |
1-2 |
4-1 |
Х |
0-1 |
2-1 |
3-0 |
12 |
4 |
4 |
4 |
19-17 |
16 |
5 |
Евеліна (Ярмолинці) |
2-3 |
3-3 |
0-2 |
1-1 |
Х |
1-1 |
2-0 |
12 |
3 |
4 |
5 |
15-18 |
13 |
6 |
Товтри-Колос (Нігин) |
1-4 |
3-2 |
1-3 |
1-1 |
3-1 |
Х |
5-2 |
12 |
3 |
2 |
7 |
18-30 |
11 |
7 |
Кіровець (Жищинці) |
2-2 |
2-5 |
3-0 |
2-2 |
1-0 |
2-1 |
Х |
12 |
3 |
2 |
7 |
15-25 |
11 |
Група - "Центр"
М |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
Астра (Масівці) |
Х |
1-3 |
1-0 |
2-1 |
4-1 |
3-0 |
2-0 |
12 |
8 |
1 |
3 |
22-14 |
25 |
2 |
Нива (Летичів) |
3-2 |
Х |
1-0 |
2-2 |
1-1 |
0-0 |
5-1 |
12 |
6 |
5 |
1 |
28-14 |
23 |
3 |
Сокіл (Соколівка) |
3-0 |
2-1 |
Х |
3-1 |
5-1 |
4-0 |
2-1 |
12 |
7 |
1 |
4 |
24-11 |
22 |
4 |
ФК Ружична |
1-2 |
1-4 |
1-1 |
Х |
1-2 |
5-0 |
3-0 |
12 |
4 |
3 |
5 |
27-19 |
15 |
5 |
Олімп (Деражня) |
0-1 |
2-2 |
2-1 |
1-4 |
Х |
3-0 |
5-2 |
12 |
4 |
3 |
5 |
19-23 |
15 |
6 |
ФК Загінці |
1-1 |
0-4 |
2-0 |
2-2 |
1-0 |
Х |
4-3 |
12 |
4 |
3 |
5 |
12-26 |
15 |
7 |
Заслав'я (Віньківці) |
1-3 |
2-2 |
0-3 |
0-5 |
1-1 |
1-2 |
Х |
12 |
0 |
2 |
10 |
12-37 |
2 |
Група - "Північ"
М |
Команда |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
Горинь (Ізяслав) |
Х |
1-0 |
4-0 |
4-0 |
4-0 |
3-1 |
10 |
8 |
1 |
1 |
27-9 |
25 |
2 |
ФК Полонне |
1-2 |
Х |
0-0 |
1-1 |
3-1 |
4-1 |
10 |
5 |
3 |
2 |
19-9 |
18 |
3 |
Цукровик-Колос (Старокостянтинів) |
5-1 |
1-1 |
Х |
1-1 |
1-2 |
3-3 |
10 |
4 |
4 |
2 |
20-11 |
16 |
4 |
ДЮСШ (Старокостянтинів) |
2-2 |
0-5 |
0-2 |
Х |
3-0 |
2-1 |
10 |
3 |
4 |
3 |
12-18 |
13 |
5 |
Рятувальник (Хмельницький) |
0-3 |
1-2 |
0-3 |
1-1 |
Х |
1-0 |
10 |
2 |
1 |
7 |
6-23 |
7 |
6 |
Перлина-Поділля 2 (Білогір'я) |
0-2 |
0-2 |
0-4 |
1-2 |
3-0 |
Х |
10 |
1 |
1 |
8 |
11-25 |
4 |
Після 7 туру команда «Рятувальник» (м. Хмельницький) знялась зі змагань, всі наступні ігри буде зараховано, технічну поразку.
Фінальний етап
Група - "А"
М |
Команда |
1 |
2 |
3 |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
Астра (Масівці) |
Х |
1-1 |
6-0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
7-1 |
4 |
2 |
Епіцентр-Вікторія (Городок) |
1-1 |
Х |
0-0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
1-1 |
2 |
3 |
Горинь (Ізяслав) |
0-6 |
0-0 |
Х |
2 |
0 |
1 |
1 |
0-6 |
1 |
Група - "В"
М |
Команда |
1 |
2 |
3 |
І |
В |
Н |
П |
Р-М |
О |
1 |
ФК Полонне |
Х |
1-1 |
3-0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
3-1 |
4 |
2 |
Нива (Летичів) |
1-1 |
Х |
0-0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
1-1 |
2 |
3 |
Оболонь (Чемерівці) |
0-3 |
0-0 |
Х |
2 |
0 |
1 |
1 |
2-3 |
1 |
1/2 фіналу:
ФК Полонне - Епіцентр-Вікторія (Городок) 1-2
Астра (Масівці) - Нива (Летичів) 3-1
Матч за 3 місце:
ФК Полонне - Нива (Летичів) 0-0 (4-5 пенальті)
Фінал:
Епіцентр-Вікторія (Городок) - Астра (Масівці) 3-2
|